team_fred_mannerfelt2

Fred Mannerfelt

Grundare / VD

rätt size charlie

Charlie Mannerfelt

Grundare / Affärsutvecklare / Rolls-Royce

Angelica ny rätt size

Angelica Rylander

CFO / Human Resources

  • +46 735 39 79 12
  • angelica@callisma.se
rätt size christian

Christian Jacobsson

Brand Manager GM

rätt size josephine

Josephine Suzor

PR & Marketing Manager

John Bryant-Meisner

Sales Specialist Aston Martin

  • +46 708 12 67 61
  • john@callisma.se
Rätt size olle

Olle Holmgren

Aftersales Manager Aston Martin & Rolls-Royce

  • +46 72 324 02 44
  • olle@callisma.se
rätt size micke

Mikael Olsson

After Sales Manager General Motors

  • Telefon: +46 723 16 15 00
  • mikael@callisma.se
rätt size wille

Wilhelm Hedström

Sales Support

  • + 46 73 557 55 07
  • wille@callisma.se
Rätt size melly

Meitalle Cohen

Merchandise & Sales Coordinator

rätt size stefan

Stefan Arekrans

Tekniker

  • +46 76 392 31 71
  • stefan@callisma.se
rätt size dennis

Dennis Lundström

Tekniker

  • +46 8 755 15 15
  • dennis@callisma.se